Nowy model Thermomix-a jest już dostępny!

Przez : | 3 komentarze | On : Wrzesień 10, 2014 | Kategoria : Nowości

Nowy Thermomix TM5

Od września 2014 roku Firma Vorwerk zaprezentowała nowy, rewolucyjny model Thermomix-a ® TM5 wykorzystującego najnowsze technologie. Od teraz przygotowywanie posiłków nie będzie już problemem dla nikogo.

Nowy Thermomix

Wyposażenie nowego Thermomix-a, ale bez laptopa 🙂

Niewyobrażalna wprost wszechstronność urządzenia Thermomix zawsze odzwierciadlała jego inteligentną, nowatorski wygląd i niezwykłą dbałość o szczegóły. W modelu TM5 firma ponownie postawiła na prostotę. Najnowszy Thermomix ® przenosi urządzenie kuchenne do ery cyfrowej. Dzieje się to za sprawą innowacyjnego ekranu dotykowego, który może przedstawiać zarówno porady do przepisów, jak i proste, intuicyjne elementy przeznaczone do obsługi wielu funkcji za dotknięciem palca.

Wyświetlacz dotykowy i wybór przepisów

Wyświetlacz dotykowy i wybór przepisów

Innym inteligentnym elementem są nośniki – wymienne urządzenia do przechowywania kolekcji znakomitych przepisów w formie cyfrowej. Dzięki nim przepisy można przeglądać i śledzić wprost na ekranie urządzenia Thermomix ®. Wraz z nimi dostępne są nowatorskie funkcje, takie jak automatyczny system blokujący, pozwalający na łatwiejsze otwieranie i zamykanie w trakcie pracy urządzenia oraz elektroniczne zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.

Nośnik przepisów "kulinarne ABC"

Nośnik przepisów „kulinarne ABC”

Thermomix ® wyróżnia również precyzyjna regulacja temperatury, dzięki której potrawy są doskonale przyrządzone za każdym razem. Wszystkie te innowacyjne i praktyczne cechy, połączone z niskim zużyciem prądu, czynią z urządzenia Thermomix ® niekwestionowanego mistrza kuchni!

Thermomix ® łączy w sobie 12 urządzeń z funkcjami, które obejmują ważenie, miksowanie, siekanie, mielenie, wyrabianie ciasta, blendowanie, gotowanie na parze, ubijanie, precyzyjne podgrzewanie, mieszanie i emulgowanie. Nowy Thermomix ® przenosi funkcje kuchenne w wiek cyfrowy, z pięknym, kolorowym ekranem dotykowym, dzięki któremu można uzyskać dostęp do przepisów bezpośrednio w urządzeniu, co umożliwia ich śledzenie z inteligentnego nośnika przepisów. Dzięki Gotowaniu z ustawieniami przepisy stają się rzeczywistością. To innowacyjne, gwarantujące sukces rozwiązanie, prezentuje na ekranie przepisy krok po kroku. Zostały one perfekcyjnie dopasowane do urządzenia – jedyne co muszą Państwo zrobić, to dodać składniki, a Państwa Thermomix ® ustawi czas i temperaturę. Jest to prosty i szybki sposób uzupełniający możliwość korzystania z dowolnej funkcji w sposób całkowicie manualny, umożliwiając użytkownikowi gotowanie w wybrany przez niego sposób. I pomimo tak wielu opcji i możliwości bez problemu można nim sterować za pomocą intuicyjnego interfejsu i ekranu dotykowego. Wszystko to można wykonać na jednym ekranie za pomocą jednego wyświetlacza. Prostota została odkryta na nowo.

Post opracowano na podstawie materiałów ze stronie producenta, firmy Vorwerk

Komentarze Facebook

komentarzy

Powiadom innych!

Komentarzy (3)

 1. Wysłany przez Monika w dniu 22 września 2014

  Nowy model jest odlotowy. Jestem zachwycona, to istny kosmos. Zamieniłam go ze starego TM31 i używam go od 2 tygodni. Najbardziej podobają mi się zapisane przepisy na nośniku, teraz nie muszę szukać książki kucharskiej – wszystko mam zapisane w środku. Wystarczy nacisnąć „Dalej” i wszystko samo się robi 🙂 Jak to piszą w reklamie za dotknięciem palca.

 2. Wysłany przez Agnieszka w dniu 13 października 2014

  Jestem właśnie po prezentacji nowego modelu. Gdyby nie cena już bym się zdecydowała. Zastanawiam się nad ratami z wypłatą 50%.

  • Wysłany przez Kasia w dniu 13 października 2014

   My z mężem zdecydowaliśmy się po kilku latach od pierwszej prezentacji jeszcze starego modelu. Teraz nie wyobrażam sobie bez niego pracy w kuchni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *